Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Na https://tinyurl.com/ygycde9b dowiesz się wszystkiego o dostawcy serwonapędów.

Szerokie wykorzystanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Sesame Motor Corp

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników prądu stałego oraz motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wysoką żywotnością i niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy stosuje się m.in. w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a dzięki możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 90%).

Firma Ultra Robotics ma w ofercie także rozwiązania od Bodine Electric Company, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]