Biżuteria z koralem

Biżuteria z koralem

Dowiedz się więcej o biżuterii z koralem.

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Kamień korala, nazywany kwiatem morza, symbolizuje bogactwo i siłę. Wierzy się, iż biżuteria z koralem chroni przed złą energią i działa wyciszająco na wzbudzone emocje. Koral poświęcano bogini miłości, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci natomiast, miał chronić przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Mówi się, że najpiękniejszą biżuterią kobiety jest jej promienny uśmiech. Nie ulega jednak wątpliwości, że szykowna, właściwie dopasowana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też idealnie pasuje do casualowych stylizacji, jak i również na ważne uroczystości. Koral spotykany jest barwach: białym, czarnym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, dodatnio wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedokrwistość, zalecić można zakładanie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości korala przede wszystkim połączone są z kobietami. Reguluje cykl menstruacyjny i zwiększa płodność. Ponadto, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na zredukowanie stresu i spokojne życie rodzinne.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]