Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Szeroki asortyment sklepu jubilerskiego Kraków przejrzysz na https://obraczki.net.pl.

Wraz z rozkwitem rynku i ewolucją internetu, zreformowaliśmy także nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Teraz coraz częściej wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I choć w sieci można kupić nieomalże wszystko, wciąż jest mnóstwo artykułów, które najlepiej kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Plusy zakupów u jubilera

Zakup złotego naszyjnika, broszki czy pierścionka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, by być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy chcemy kupić pierścionek zaręczynowy lub obrączki ślubne, możemy przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt ciasny bądź za luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego obwodu lub wykona nowy. Następną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej wskazówki jubilera. Pomoże on nam dobrać stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej daje się z okazji chrztu, imienin czy ślubu.

Dodatkowe usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również pełnią inne usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest kluczową z nich. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek bądź wypadł kamień z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i sprawnie zreperuje go w swoim zakładzie. Przerobi także obwód bransoletki, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku czy wisiorku datę, gratulacje, podziękowania czy też inną ważną dla nas treść. Z kolei jeżeli chcemy sprezentować komuś unikalny podarunek, albo mamy swój pomysł na sygnet bądź naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu mamy niekompletną albo niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]