Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Znajdź kolczyki srebrne.

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej nabywanych przez kobiety dodatków. Są idealne na każdą okoliczność – niezwykle uroczystą i mniej formalną. Zobaczmy w czym leży tajemnica, że są tak często wybierane, a także w jakich salonach można je dostać.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych fasonach. Najczęściej kupowane są subtelne wkręty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są dyskretne, jak również wytworne. Równie często poszukiwane są długie dodatki, które cudownie wydłużają szyję. Sprzedawane jako okraszone naturalnymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria wykonane ze srebra nie wywołują uczuleń uszu, co często dzieje się w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz metodę ich produkcji – najbardziej gustowne uzyskano techniką matowienia.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie czyścić i systematycznie usuwać śniedź, żeby stale wyglądały doskonale. Należy odkurzać je codziennie miękką szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne preparaty pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki przechowywać w zamkniętych szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast domowych technik czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu środki niezwykle podrażniają elastyczną fakturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to niezwykły komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane Polki.