Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

Kup kolczyki ze sztyftami.

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich produkcji metal, projekt oraz szlachetne kamienie, ale też typ zapięcia. Na rynku znajdziemy rozmaite rodzaje zapięć – na przykład wiszące bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla tych Pań, które lubią minimalizm i komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają uszu. Szczególnie ważna okazuje się również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na specjalne imprezy oraz te, które śmiało można nosić do pracy.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają zbytkiem. Dobrym pomysłem okażą się niewątpliwie srebrne kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi kamieniami – topazem lub kryształem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, ale eleganckich kreacjach – ich dopasowanie ułatwiają małe gabaryty oraz minimalistyczny projekt.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do codziennych strojów. Do biura warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi kamieniami – wyglądają prawie równie korzystnie, jak naturalne, ale ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną główką.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]