Kolczyki z ametystami

Kolczyki z ametystami

Kup biżuterię z ametystami na https://www.ametysty.com.pl.

Ametyst uznawany jest przez wielu jako najpiękniejsza odmiana kwarcu. Występuje np. w USA, Meksyku, Madagaskarze i Indiach. Jego złoża znajdują się także w naszym kraju. Ametyst ma fioletowy kolor, który zawdzięcza śladowym ilościom żelaza i glinu. Bogatą kolekcję biżuterii z tymi wyjątkowymi kamieniami znajdą Państwo na stronie www.ametysty.com.pl.

Do czego założyć biżuterię z ametystami?

Biżuteria z ametystu odegrała swoją wielką rolę w historii. Już Biblia wspomina o tym cennym kruszcu. Berło brytyjskich władców było wysadzane ametystami, zaś w watykańskim skarbcu do tej pory znajduje się znany pierścień papieski z tym ozdobnym kamieniem. Z tego powodu biżuterię z ametystem można wkładać na ważne uroczystości rodzinne czy bale. Ametyst ”uwielbia” towarzystwo srebra i w tym zestawieniu prezentuje się wyjątkowo elegancko.

Biżuteria z ametystami i jej moc

Biżuterię z ametystu można wkładać nie tylko od święta, ale również na co dzień – w pracy. Oprócz pięknego wyglądu, kamień uwalnia ponoć od stresu i dodaje cierpliwości. Czy tak jest naprawdę? Przekonaj się o tym osobiście.