Srebrne wisiorki

Srebrne wisiorki

Więcej o wisiorkach srebrnych.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet lubi mieć oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety tylko nieliczne z nas mogą pozwolić sobie na luksus posiadania takiej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem móc założyć coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć blisko przy szyi, albo niżej na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Równie istotna jest szerokość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Zdecydować się można na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz kupić wisiorek o klasycznym kształcie (owalu, łezki, kwadratu itd.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający rzeczy użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami, na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Duży wybór jest także jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]