Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html znajdziesz więcej szczegółów o domy drewniane projekt.

Domy z bali stają się coraz bardziej modne. Nowatorska budowa powoduje, że tego typu domki nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać również w zimie? Gdzie wyszukać projektanta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Nowoczesne domy drewniane nie pozostają już wyłącznie w sferze marzeń. Ogromna ilość atutów sprawia, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane powstają błyskawicznie, gdyż są wznoszone z gotowych elementów. Odpadają też czynności związane z murowaniem. Projektanci twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej modne. Łączą one w sobie dwa światy. Z jednej strony zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem podhalańskim. Jednak dzięki innowacyjnym prefabrykatom gwarantują komfort taki sam jak murowane budynki.

Projekty domów drewnianych – zleć prace doświadczonym architektom

Domy drewniane całoroczne to budynki wykonane z organicznych składników, dzięki czemu w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z alergiami odczuwają istotną poprawę stanu zdrowia. Nowoczesne domy drewniane cechują się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie musimy ich jeszcze docieplać. Kolejnym plusem jest mała grubość ścian, co zapewnia duży metraż domu. Domy drewniane można stawiać także w zimie, bo wszystkie roboty realizowane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym architektom.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]