Pokrycia dachowe z blachy – zalety i oferta polskiego producenta

Pokrycia dachowe z blachy – zalety i oferta polskiego producenta

Nowoczesne pokrycia dachowe znajdziesz na www.regamet.pl.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy na powrót wypierają z rynku montowane przez dziesięciolecia popularne dachówki ceramiczne czy betonowe. Wiele atutów tego typu pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one rekomendowanym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale również dla deweloperów.

Prosta instalacja i łatwość dopasowania do każdej struktury dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z wielu powodów. Po pierwsze ważą zdecydowanie mniej niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża konstrukcję dachu, ale również ułatwia transport i wyładunek tych modułów. Struktura profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i trwa krócej niż założenie dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich równe ustawienie zajmuje przeważnie o wiele więcej godzin. Kolejną istotnym atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do praktycznie dowolnej, również dość wymyślnej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę da się bez przeszkód wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe pięknie się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starych obiektów, zwłaszcza, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Blachodachówki cechują się także lepszą szczelnością. Ponadto łatwo je wyczyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, z kolei w razie silnych zabrudzeń np. preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić blachodachówki najwyższej jakości?

Żeby nabyć nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości nie musisz szukać daleko. Na rodzimym rynku od 3 dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny asortyment paneli dachowych, blachodachówek oraz blach trapezowych. Produkty te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych firmy, działających na obszarze czterech województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. Chlubą REGAMET są produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się podwyższoną odpornością na rdzewienie, uszkodzenia mechaniczne, a także powstawanie porysowań. Firma Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, stąd prócz własnych produktów dostarcza także akcesoria dachowe (np. okna dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych najlepszych marek.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08