Zbiorniki stacjonarne i transportowe – dennica nierdzewna

Zbiorniki stacjonarne i transportowe – dennica nierdzewna

Jeśli chcesz zamówić dennicę nierdzewną, powinieneś odwiedzić ten adres.

Stal nierdzewna znajduje bardzo szerokie zastosowanie w wielu sektorach. Wytwarzane są z niej komponenty stosowane na budowach, rzeczy do domu, używa się jej także w rozmaitych zakładach. Masowo stosowana jest dennica nierdzewna. Gdzie się ją stosuje i z jakich stopów stali jest produkowana?

Dennica nierdzewna – moduł masowo wykorzystywany przy produkcji

Dennica nierdzewna jest modułem bardzo często wykorzystywanym w zakładach produkcyjnych. Wchodzi w skład zbiorników ciśnieniowych, jak również innych cystern stacjonarnych lub dedykowanych do przewozu substancji. Na rynku możemy dostać różne typy dennic nierdzewnych, m.in. płytko tłoczone, elipsoidalne lub dyfuzyjne. Są one wyprodukowane z odpornego na oddziaływanie wody tworzywa – stali nierdzewnej typu P355GH, S355J2G3 lub OOH17N13M2TCU, co powoduje, że znakomicie sprawdzają się w różnych warunkach. Dennice nierdzewne pokryte są profesjonalną powłoką antykorozyjną, a ich brzegi są bardzo często fazowane. Części te muszą także spełniać wymogi techniczne, np. DIN 28013 czy PN-69/M-35413.

Dennica nierdzewna – ogromny wachlarz asortymentu

Istnieją różne wymiary dennic nierdzewnych, od 600 do 2000 mm przekroju. Gdzie najlepiej zaopatrywać się w takie elementy? Ogromny wybór oferują internetowe witryny zakupowe. Oferowane tam dennice nierdzewne zaskoczą nas doskonałą jakością. A może chcesz nabyć niestandardowy wymiar? W sklepie internetowym na pewno znajdziesz właściwy model dennicy nierdzewnej. Warto korzystać z takich rozwiązań, ponieważ są one niezwykle wygodne. Sklepy internetowe proponują wielki asortyment i atrakcyjne ceny.

Siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]