Cierpisz na zaćmę lub astygmatyzm? Szukaj pomocy w klinice okulistycznej

Cierpisz na zaćmę lub astygmatyzm? Szukaj pomocy w klinice okulistycznej

Tu uzyskasz szczegółowe wiadomości dotyczące operacji wzroku Kraków.

Zdrowe oczy zapewniają wysoki komfort życia. W klinice okulistycznej można skorygować problematyczne i nieraz niebezpieczne dla zdrowia dolegliwości. Kto może zgłosić się na leczenie wad wzroku?

Korekcja wad wzroku – zabieg bezpieczny oraz mało inwazyjny

Nie tak dawno temu korygowanie wad wzroku ograniczało się do dobierania okularów albo soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednakże nowoczesne metody korekty pozwalające na leczenie krótkowzroczności, starczowzroczności, dalekowzroczności, a także wielu innych chorób. Ogromnie popularna jest laserowa operacja wzroku, która charakteryzuje się wysoką skutecznością. Laserowa korekcja wad wzroku jest nieinwazyjna i bezpieczna, a pacjent błyskawicznie wraca do zwykłego trybu życia. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, w której zatrudniona jest biegła kadra lekarzy, specjalizujących się w innowacyjnych metodach leczenia. Wprawny optometrysta postawi diagnozę, dopasuje najlepszą technikę leczenia, a następnie skoryguje wadę wzroku. Lekarze działający w klinice okulistycznej dysponują najnowszym ekwipunkiem diagnostycznym, zatem są w stanie wykryć nawet mało rozpowszechnione dolegliwości oczu.

Z jakimi chorobami można zgłosić się do centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się też leczeniem innych chorób, np. stożka rogówki. Innowacyjne metody jego leczenia polegają między innymi na modelowaniu rogówki z wykorzystaniem procedury Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Prócz tego specjaliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, będący testem niezbędnym w diagnozowaniu jaskry, zapalenia gałki ocznej oraz pozostałych uciążliwych schorzeń. W klinice okulistycznej tworzy się również mapy rogówki – jest to niezbędne przed operacją katarakty lub innymi zabiegami laserowymi. Korygowanie wzroku to oczywiście nie wszystko – specjaliści okuliści zajmują się też innymi przypadłościami, jak np. ciałami obcymi w gałce ocznej bądź likwidacją kaszaków.

Siedziba:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]