Jak odzyskać wspaniały uśmiech? O wybielaniu zębów

Jak odzyskać wspaniały uśmiech? O wybielaniu zębów

Mocne i śnieżnobiałe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety wiele negatywnych składników atakuje nasze szkliwo i powoduje, że staje się ono żółte. Nie zawsze pasty wybielające są skuteczne. Jak przywrócić zachwycający uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – odzyskaj zdrowe i białe zęby

Mycie jamy ustnej po jedzeniu i piciu pomaga zachować zdrowe szkliwo, ale nie zawsze chroni przed nieestetycznym wyglądem. Cukry i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają prezentować się ładnie. Domowe sposoby wybielające (żele, lakiery, soda oczyszczona), mogą spowodować uszkodzenie szkliwa i nadwrażliwość. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom naturalny kolor. Jakie zabiegi są w tym momencie najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie zalecają naświetlanie zębów lampą BEYOND, która przynosi świetne rezultaty już po trzech sesjach. Światło emitowane przez lampę jest całkowicie bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów nawet o czternaście tonów

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba sprawdzić czy w uzębieniu nie ma ubytków. W dalszej kolejności przy pomocy specjalnego szablonu określa się kolor zębów przed zabiegiem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, lekarz przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Istotny jest także dobór właściwego PH żelu. Żel naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny usuwając przebarwienia. Metoda BEYOND rozjaśnia zęby nawet o 15 tonów, efekty są więc spektakularne i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu trzeba unikać barwiących napojów i potraw przez przynajmniej ok. 7 dni. Osobom, które z jakichś względów nie mogą stosować lampy BEYOND poleca się wybielanie zębów za pomocą szyn wybielających.