Jak wykorzystuje się aparaty do fali uderzeniowej?

Jak wykorzystuje się aparaty do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa aparat. Dowiedz się więcej na www.bardomed.pl.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Kiedy jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko stosowana w ortopedii, kosmetologii, rehabilitacji, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się dużą efektywnością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej nadzwyczaj precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia zapewnia wyjątkowo dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają między innymi w przypadku chorób związanych z narządami ruchu, jak zespół bolesnego barku, ostroga piętowa, bóle nadgarstka czy bóle w okolicy bioder. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – efektywna redukcja bólu

Używane współcześnie urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie terapii u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Siedziba:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]