polski psycholog w UK, Leicester, Northampton

Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Aktualnie przez Brexit fala emigracji w zasadzie zanikła, ale nadal nie brak chętnych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii wywołuje mnóstwo kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia specjalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Pobyt na Wyspach i wynikające z tego odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, generują wiele komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest podołać. Rozstanie z rodziną nierzadko powoduje bardzo duży stres. Do tego nieraz pojawiają się również trudności z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem pracy. Nieznajomość języka, która ciągle jest wcale nierzadko spotykana, powoduje, że bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad zachowaniem tego typu niezwykle trudno jest zapanować bez pomocy psychologa. Dlatego nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które przekazano w czasie sesji będą przekazane osobie postronnej. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się skrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje po czym identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie musi wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co powie do niej specjalista.

Siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339