Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Jeśli szukasz przyłbicy ochronnej, koniecznie wejdź na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, pod każdym względem przeistoczyła nasze kontakty społeczne oraz bieg życia. Normy dystansu społecznego nakładają obowiązek używania rozmaitych środków, których zadaniem jest chronić nas przed rzeczywistym zagrożeniem zarażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do supermarketu czy restauracji, gdzie najczęściej przebywamy w większej zgrupowaniu ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na nosie oraz ustach maskę ochronną. Co jednakże uczynić, jeśli trudno nam się oddycha w popularnej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowego użytku w formie ochronnej przyłbicy

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z tkaniny są niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, powinny sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Chroni ona użytkownika przed stycznością z patogenami w jednakowym stopniu jak maska chirurgiczna, czyli zakrywa usta oraz nos, ale równocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej podstawowymi atutami są komfort, solidność i nieznaczna waga, nie przekraczająca 7-10 gramów. Ta przyłbica ochronna wyprodukowana jest z materiałów, dzięki którym może być użytkowana wielokrotnie. Jej przysłonę z folii PET po założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można również czyścić ręcznie (trzydzieści razy!) za pomocą mydła.

Kto może korzystać z wielorazowej maseczki z przyłbicą?

Mini przyłbicę poleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, jak również komfort. Osoby starsze, mające trudności z oddychaniem, starsze bądź aktywnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obowiązkowo muszą nosić ochronne maski podczas pracy. Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach, co na pewno docenią ludzie młodzi.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]