Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Zajrzyj na flobo.io, aby odnaleźć informacje o automatycznej obsłudze należności.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa cały czas poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – zasada funkcjonowania

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko największych firm, ale także i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca obsługują mniej więcej stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, niezwykle przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to wartościowe rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, wobec tego znakomicie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych lub językowych, czyli tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hostelom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]