czapraki, czapraki dla koni

Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – stosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które gwarantują koniowi komfort, a przy tym chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych materiałów wyśmienicie wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz zainwestować w wysokiej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wykonane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni. Przemyślana konstrukcja zapewnia wysoki komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, by bardzo dobrze dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie podnosiły wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również estetyczne. Produkty te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]