Sklep jeździecki online – szeroka oferta akcesoriów dla koni

Sklep jeździecki online – szeroka oferta akcesoriów dla koni

Sklep jeździecki Kraków - wszystko, czego potrzebujesz, w zasięgu ręki.

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej przybierają na popularności, gdyż oferują szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria jeździeckie – sklep dla koni online

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiego asortymentu szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kurtki, kaski i toczki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są również derki, siodła, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości grzebienie, szczotki, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep dla koni – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest dostać w tradycyjnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne pasze, elektrolity, suplementy i witaminy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy czy odporność. W ofercie dostępne są też witaminy i minerały na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]