Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą wypraw górskich? Nie wahaj się! Wejdź na www.exploruj.pl.

Kochasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem, który ceni rzetelnie opracowane i bezpieczne eskapady nadzorowane przez profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Planujemy trekkingi, których celem są pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w podobnych wyprawach. By partycypować w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to propozycja dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które posiadają już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o sporej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne doznania. Umożliwiają zarazem spełnienie marzeń oraz poznanie swoich reakcji w niecodziennych warunkach. Firma angażuje wykwalifikowanych liderów i przewodników znających na wylot specyfikę górskiego terenu, ale także ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Himalaje i Alpy.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]