kurs kulinarny

Chcesz gotować jak szef kuchni? Dołącz do warsztatów kulinarnych

Uczestnictwo w warsztacie kulinarnym to znakomity sposób na pozyskanie przydatnych umiejętności – przyswojenie sobie tajników najrozmaitszych przepisów oraz właściwych technik produkcyjnych lub po prostu opanowanie podstaw gotowania. Do kogo adresowana jest oferta? Dlaczego warto zapisać się na kurs kulinarny?

Warsztaty kulinarne – poznaj sekrety technik gotowania

Zdolności gotowania nie zdobywa się od razu – mistrz kulinarny przeznacza wiele lat na poznanie skomplikowanych receptur i poszerzenie swojej wiedzy. Jeśli marzysz, by naśladować najlepszych, zapisz się na warsztaty kulinarne i skorzystaj z wiedzy profesjonalnych szefów kuchni, którzy opanowali arkana sztuki kulinarnej, a teraz przekazują je nowym adeptom. Propozycja adresowana jest do różnych grup zainteresowanych – zarówno do osób, które chcą doskonalić posiadane już kompetencje, ja i do amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją historię z gotowaniem. Warsztaty kulinarne gwarantują dużą różnorodność tematyczną – można uczestniczyć w zajęciach z kuchni fit, doskonalić przyrządzanie ciast, deserów i innych słodkich produktów, uczyć się smażyć wyśmienite steki wołowe, a także poznawać dania vege.

Dwie części kursu kulinarnego – szkolenie teoretyczne oraz praktyczne

Jak prowadzone są zajęcia? Warsztaty kulinarne są dwuczęściowe – prowadzone jest szkolenie teoretyczne oraz praktyczne. Etap praktyczny jest całkowicie poświęcony nauce przygotowania konkretnych dań, z kolei panel teoretyczny skupia się na opisaniu podstaw. Uczestnicy wszystkie potrawy sporządzają samodzielnie, uczą się także sztuki dekorowania dań na talerzu, a wszystko odbywa się w obecności zawodowców. Chcesz pozyskać nowe umiejętności kulinarne i częstować swoich znajomych pysznymi daniami? Jeśli szukasz efektywnych kursów kulinarnych skupiających się na praktyce, skorzystaj z warsztatów oferowanych przez wykwalifikowanych kucharzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Siedziba:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]