Czy warto zapisać się na kurs rysunku architektonicznego?

Czy warto zapisać się na kurs rysunku architektonicznego?

Pełna oferta kursu rysunku architektonicznego Kraków znajduje się w tym miejscu.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ dużo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to niezwykle interesujące studia oraz perspektywa dużych zarobków i angażującej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale również porady profesjonalistów pomagające przyszykować się należycie do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]