Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs!

Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs!

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą kursu digital paintingu? Nie czekaj! Skieruj się na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana m.in. w grach komputerowych, reklamie i filmie. Pragniesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, jak również edytować zdjęcia w Photoshopie. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak korzystać z masek i warstw, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową poradą, dokonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na ASP oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, filmem, grami komputerowymi i animacją.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]