Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Zajrzyj na domin-krakow.pl, aby otrzymać informacje dotyczące modelowania 3D.

Świat rysunku nieustająco przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych technik preferując wykonywanie swoich prac tylko w tzw. digitalu. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje już znacznych wydatków – każdy może wszak zainstalować program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który równocześnie jest całkowicie darmowy.

Kursy Blender 3D najlepiej w jak najmniej licznych zespołach

Obsługę dowolnego programu można opanować samemu, lecz proces ten trwa wtedy dłużej i często bywa niezwykle męczący. Z tej przyczyny partycypacja w kursie modelowania 3D będzie niezwykle pomocne dla tych, którzy dopiero poznają program Blender. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie przeróżnych tekstur i efektów na modelowany obiekt będzie szybsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez kursanta pokazując detale, które warto dopracowac oraz podpowiadając ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, by przebiegał on w jak najmniejszych zespołach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i amatorów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością pożądaną i docenianą szczególnie w branży projektowej, filmowej i gier wideo. Poznanie oprogramowania Blender 3D otwiera zatem sporo nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu tworzy się wstępne zaawansowane prace, które potem można bez obaw dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników takich kursów to po prostu hobbyści oraz artyści chcący odkryć nowe drogi wyrażania siebie czy też poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]