Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Jeśli chcesz kupić okiennice wewnętrzne, skieruj się na ten adres.

Planując wystrój pomieszczenia, na ogół nie poświęca się dużo uwagi oknom. Zazwyczaj wybiera się tradycyjne rozwiązanie, czyli firanki oraz zasłony, które nieraz łączone są z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno zdobywające sobie krąg sympatyków rozwiązanie – okiennice ozdobne typu shutters.

Z czego wykonywane są shuttersy

Główną cechą shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że lamele zamontowane na tych okiennicach wewnętrznych są ruchome, wobec tego można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od kaprysu mieszkańców. Producenci wykonują je z płyt pilśniowych, PCV, a także z listw drewnianych. Okiennice dekoracyjne shutters zakłada się w głównej mierze na oknach, jakkolwiek jednakowo dobrze będą wyglądać na drzwiach lub w szafach. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w europejskim budownictwie wykorzystuje się jeszcze okazjonalnie, ale gros osób z pewnością kina bądź telewizji, bowiem tego rodzaju okiennice są niezwykle popularne na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich oraz RPA.

Czy warto wybrać shuttersy?

Nie licząc tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters znakomicie wyglądają, mają one także zastosowanie. Za ich pomocą można pasywnie regulować użycie padającego światła: w upalne miesiące powstrzymywać nagrzewanie się pokojów, a zimą – utrzymać ciepłe powietrze przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne świetnie komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi i można zainstalować je na większości ram okiennych. Produkuje oraz instaluje się je na zlecenie, co sprawia, że są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niesłychanie wytworny wygląd, a więc podnoszą wartość posesji. Należy również zaznaczyć, iż okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez użycia żyłek, co rodzice małych dzieci lub właściciele psotnych psów i kotów, które mogłyby zaplątać się dyndające sznurki, uznają zapewne za kolejną zaletę.

Siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]