Szukasz nowoczesnych mebli biurowych? Sprawdź ofertę marki BALMA

Szukasz nowoczesnych mebli biurowych? Sprawdź ofertę marki BALMA

Dowiedz się więcej o ofercie producenta mebli biurowych w Poznaniu.

Od wielu lat nie ma już prawa bytu przekonanie, iż wyłączną rolą mebli biurowych jest ich użyteczność. Obecnie projektując biuro czy to w prywatnym home office czy w przestrzeni firmowej dążymy do tego, aby meble jakie w nim ustawimy charakteryzowały się też miłym dla oka wzornictwem i ergonomią. Meble spełniające wszelkie powyższe cechy znajdują się w ofercie poznańskiej spółki BALMA, która od dziesięcioleci produkuje wysokiej jakości meble biurowe na rynek lokalny oraz zagraniczny.

Nowoczesne meble biurowe – wyższa wydajność i lepsza organizacja pracy

Co charakteryzuje nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które kompleksowo odpowiadają na potrzeby osoby, która z nich korzysta. Pomagają one w sprawniejszej organizacji tasków stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Jednocześnie charakteryzuje je najwyższa trwałość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat również przy ich niezwykle intensywnym użytkowaniu. Ten poziom trwałości mebli możliwy jest wyłącznie przy zachowaniu przez producenta najwyższych standardów procesu produkcji, w tym w zastosowaniu stosownych materiałów, choć równie ważną rolę odgrywa tu głęboko przemyślany design każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych to połączenie funkcjonalności z walorami estetycznymi. W końcu mebel będący najważniejszym elementem wygodnej przestrzeni biurowej musi mieć opcję dostosowania go do różnorodnych stylów pracy użytkowników, ale nie powinien przy tym zakłócać stylistyki otoczenia. W biurze przebywa się przez co najmniej 8 godzin dziennie, a im większy komfort odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym większa jest skuteczność jego pracy. Poza tym, to jak wygląda jest właściwie wizytówką firmy, która wiele może o niej zakomunikować przyszłemu kontrahentowi na długo przed ostatecznym postanowieniem o kooperacji.

Producent mebli biurowych – nie tylko biurka, szafy i stoły

Fabryka mebli BALMA S.A. z Poznania w swoim portfolio mebli ma praktycznie wszystko co przydatne do urządzenia biura. Nie licząc standardowego wyposażenia jak szafy, stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem i biurka, u tego producenta mebli biurowych można złożyć zamówienie na także lady recepcyjne, taborety czy hokery z tapicerowanymi siedziskami, parawany i ścianki pozwalające podzielić przestrzeń pracy na indywidualne obszary, a nawet kwietniki wpisujące się w biurową stylistykę. Ważną częścią oferty spółki BALMA są funkcjonalne biurka i stoły z możliwością dostosowania wysokości blatu. Przy takim biurku użytkownik szybko może zmienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, co w efekcie redukuje ryzyko dokuczliwego ból w dolnym odcinku pleców.

Siedziba:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]