Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking monitorowany przy Balicach

Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking monitorowany przy Balicach

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się gdzie zaparkować auto? Chcesz szybko dojechać do portu lotniczego, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia nowoczesny parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – co zrobić z autem?

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować samochód na czas wyjazdu? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy zlokalizowany blisko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zaparkować nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić gotówką przy kasie lub podczas rezerwacji online.