Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Zdobądź więcej informacji o ofercie biura projektów Kraków na joannaklusak.com.

Biuro projektów oferuje szeroki wachlarz usług – realizuje marzenia osób, które pragną zamieszkać w funkcjonalnym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji oraz firm. Architekt wykonuje kompleksowy projekt budynku, a następnie aktywnie nadzoruje zaawansowanie robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odbudowę domu lub proponuje aranżację już istniejących domów.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektów?

Interesują Cię niespotykane, pomysłowe projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się od wielu domków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie wygodny, a równocześnie ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające aktualne trendy architektoniczne.

Biuro projektów – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje to między innymi mieszkania pod wynajem, żłobki, budynki rekreacyjne i kawiarnie. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego oraz specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro projektów może też opracować plan obszernych i funkcjonalnych garderób, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]