Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Zamów catering dla firm na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Ważne spotkanie biznesowe, warsztaty bądź sympozjum – każda pokaźniejsza firma niechybnie kiedyś stanie przed problemem zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów oraz posiłków dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na planowanym wydarzeniu mają pojawić się znaczne tłumy, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – jak działa ta usługa?

Konferencje i kursy biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 8-10 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy program wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są na ogół dwie-trzy krótkie przerwy, podczas których ciężko jest zjeść kompletny posiłek w najbliższej jadłodajni. Z tej przyczyny tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą szybko skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, także zanieść ze sobą na salę, w której trwa szkolenie. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można zjeść bez niebezpieczeństwa zabrudzenia ubrania czy dłoni. Oferta cateringu dla firm obejmuje także dostarczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – istotna część szkoleń biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, dają bowiem uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach wytężonego skupienia. Dodatkowo jest to także sposobność nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszej grupie zagadnień roztrząsanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który stoi na korytarzach biurowców, nie ma szans dorównać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych konferencji lub płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z papierowych kubków, spożywając przyniesione z domu czy też zakupione po drodze w spożywczaku sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc wagę spotkania i zarazem pokaże, że jego organizator zadbał również o wygodę uczestników.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]