Catering na imprezy – twoi goście zasługują na to co najlepsze

Catering na imprezy – twoi goście zasługują na to co najlepsze

Poznaj więcej szczegółów o cateringu na imprezę na lastrada.pl.

Okres wakacyjny obfituje w niesłychanie modne ostatnio eventy w plenerze czy pikniki firmowe, ale tak naprawdę każdego tygodnia w przeróżnych miastach w Polsce prowadzone są bankiety, konferencje czy benefisy. Wszystkie te eventy muszą mieć należytą oprawę, której obowiązkową częścią są profesjonalnie przygotowane i zaserwowane posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – postaw na doświadczenie

Masz zarezerwowaną salę bankietową lub wybrałeś już punkt, gdzie odbędzie się piknik? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz należy zadbać o to, by zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia przepysznych trunków, ciepłych dań i przekąsek. Miej na uwadze, że na czas ważnych gal nie godzi się ustawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i liczyć na to, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Liczy się cała oprawa – przemyślany rozkład stolików, gustowne ozdoby, a także prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy bez wątpienia docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą serwować im wprawni kelnerzy, a dania będą ułożone na talerzu jak w modnych restauracjach.

Porady dotyczące menu i nie tylko – zalety cateringu imprezowego

Atutem zamówienia usługi cateringu na imprezę jest z pewnością to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyrządzi smaczne posiłki, ale także gruntownie zajmie się całą jego oprawą. Przekąski i potrawy zostaną dowiezione w umówione miejsce, załoga firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoliki, a później profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w trakcie wydarzenia. Na życzenie klienta, jeżeli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą umilić czas uczestnikom demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, żeby zobaczyć na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju imprez, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset gości. Podczas ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, jakie potrawy, zakąski i napoje najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]