Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Catering okolicznościowy - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i chcesz świętować go wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Niestety jest to liczne grono gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i uraczyć ich pysznymi trunkami i posiłkami. Możesz próbować przyrządzać je samemu, lecz przy dużej liczbie gości trudno jest tego dokonać. Na dodatek to twoja impreza i chcesz się na niej wyśmienicie bawić, a nie kryć się w kuchni bądź udawać kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie menu na rodzinne eventy zalecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – dzierżawa sali nie jest teraz obowiązkowe

Kiedy wspomina się o cateringu gros osób myśli z miejsca o spotkaniach firmowych albo cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu była samodzielna organizacja ważnych imprez rodzinnych i tylko przy naprawdę ogromnej liczbie uczestników rozważała ona opcję zamówienia fachowej pomocy w tym obszarze. Działo się też tak dlatego, iż na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi niewielkich rodzinnych zabaw, a nieraz także tych większych, jeśli nie łączyło się to z wynajmem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy skorzystamy z możliwości użyczenia lokalu czy postanowimy urządzić event we własnym mieszkaniu lub ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w to miejsce wykwintne posiłki.

Catering okolicznościowy – obsługa studniówek, chrzcin oraz komunii

Catering okolicznościowy to literalnie oferta skrojona na dowolne rodzinne wydarzenie. Wprawni kucharze bez problemu przygotują jadłospis pasujące do specyfiki imprezy, nieważne czy potrzebny ci catering na chrzciny, na imieniny czy na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego to również obsługa komersów, półmetków i studniówek. Szukając firmy oferującej taką usługę zalecamy wybrać taką, która jest w stanie zaadaptować menu do potrzeb i możliwości finansowych osoby zamawiającej, jak również wszechstronnie obsłużyć imprezę, między innymi oferując pomoc w udekorowaniu i ułożeniu stolików czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]