usługi cateringowe kraków

Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

Kiedy organizujesz wystawne wydarzenie biznesowe czy rodzinne, na które chcesz zaprosić dużą liczbę uczestników, prawdopodobnie nie będziesz mógł na własną rękę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje oraz małe przekąski w supermarkecie – duże imprezy najczęściej potrzebują należytej oprawy również w kwestii poczęstunku. Wtedy nie godzi się rozstawić na stołach gości najzwyklejszych herbatników oraz słodkich napojów. W takich przypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Catering okolicznościowy i świąteczny – katalog usług profesjonalnych catererów

Profesjonalne podmioty doświadczone w dostarczaniu usług cateringu z reguły oferują kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji ślubów, chrztów czy komunii, catering firmowy i catering świąteczny, czyli przygotowanie dań wigilijnych. Oferty te są dobrze dostosowane do charakteru konkretnych eventów, przez co zauważalnie różnią się od siebie m.in kosztem oraz różnorodnością posiłków oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu trzeba pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą wyraźnie przedstawić swoje oczekiwania, a jednocześnie być także otwartym na jego wskazówki. Wszak dla caterera pomoc w organizacji eventów przeróżnego rodzaju to codzienność, zatem wieloletnia praktyka w tym obszarze sprawia, iż może on znaleźć rozwiązania, które zadowolą ogół gości.

Wynajęcie firmy cateringowej to oszczędność czasu

Przyrządzanie dań nawet dla małej ilości gości bywa ogromnym problemem, szczególnie wówczas, gdy musimy zrobić to samodzielnie. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na koordynację innych kluczowych aspektów eventu. Jest to też możliwość uraczenia uczestników wyśmienitymi potrawami przygotowanymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Wypada przy tym zaznaczyć, że istotnym przymiotem dań, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich wygląd na stole. Ponadto podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają też swój zespół doświadczonych kelnerów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]