Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Zleć organizację wesel w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zwykle istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, komunie czy śluby, od wielu już lat nie są już urządzane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to imprezy, na które zaprasza się często nawet i setkę osób. Ewidentne jest więc to, iż jedna osoba nie będzie w stanie sama ułożyć menu, a potem przyrządzać oraz zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy zabawa może trwać parę godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też daje się zauważyć ogromny popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – postaw na doświadczonych kelnerów i kucharzy

Organizacja zabawy weselnej to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wybór wystroju sali, sporządzanie listy gości, przygotowanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność dostarczenia wystarczającej ilości zakąsek i trunków podawanych podczas imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie gorącego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. na weselu powinien mieć doskonałą oprawę. Uczestnicy wszak liczą na to, iż stoły będą prawidłowo nakryte i cudownie ozdobione, potrawy będą pyszne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, a także że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie podawać biesiadnikom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kelnerów i kucharzy, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w salach.

Catering weselny – dania dopasowane do stylistyki przyjęcia

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego rządzi się własnymi regułami, nie tylko w przedmiocie atrakcji dla gości, lecz też i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe na ogół posiadają ułożone uprzednio menu oferowanych dań głównych, napojów oraz deserów dopasowanych do stylistyki wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub otrzymać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient może zatem osobiście złożyć jadłospis z proponowanych dań. Warto jednakże zaznaczyć, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i często na życzenie klienta są gotowe przyrządzić unikalne kompozycje potraw.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]