Gdzie zorganizować zabawę na 18 urodziny – w lokalu czy w domu?

Gdzie zorganizować zabawę na 18 urodziny – w lokalu czy w domu?

Korzystna oferta lokalu na 18.

Zazwyczaj z okazji różnych rocznic, urodzin bądź imienin nie planujemy przyjęć z rodziną i przyjaciółmi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Ale zdarzają się takie kluczowe życiowe momenty, których właściwe celebrowanie jest w zasadzie obowiązkowe, a jednym z nich jest bez wątpienia pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Szukasz salę na 18 urodziny – niech posiada przestronną salą taneczną

Wraz z nadejściem pełnoletności dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła pić i nabywać napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach, zaczyna płacić podatki czy starać się o stanowiska urzędnicze. Lecz zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest sposobność wyprawienia pamiętnej imprezy ze znajomymi. Opcją jest zawsze kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w domu będzie się wiele odróżniać od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Nierzadko kilku przyjaciół decyduje się zorganizować razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia dość pojemnego lokalu, ale przy tym umożliwia ograniczyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących sporą salę taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na salach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który dostarczy wyśmienite przekąski imprezowe. Chcesz urządzić zabawę na powietrzu? Znajdź salę urodzinową z możliwością skorzystania z ogrodu – latem można rozstawić w nim spory namiot i zorganizować grill.

O czym jeszcze trzeba pamiętać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Każdy wie, że zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie piją napoje wyskokowe. Trzeba z tej przyczyny obowiązkowo zatroszczyć się o to, aby niepełnoletni, a przecież może ich być wiele wśród obecnych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Właściwy wystrój sali również jest bardzo ważny, żeby zaproszeni całkowicie wczuli się w ducha zabawy. Należy więc wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni według podanych wytycznych oraz dobrze rozstawi stoliki z napojami oraz posiłkami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej perfekcyjnie sprawdzi się menu typu finger food, składające się z drobnych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dobierze przekąski nie tylko do charakteru zabawy, ale również do preferencji i finansów klienta.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]