Identyfikacja wizualna i organizacja konferencji – zleć to agencji marketingowej

Identyfikacja wizualna i organizacja konferencji – zleć to agencji marketingowej

Kliknij w to miejsce, aby uzyskać rzetelną poradę profesjonalistów z agencji PR Kraków.

Działania reklamowe powinny być ważnym elementem kreowania rozpoznawalności marki bez względu na to czy jesteśmy usługodawcą, producentem czy właścicielem sklepu. Większe przedsiębiorstwa oraz korporacje mają środki finansowe na stworzenie i opłacanie własnych działów ds. marketingu, natomiast mniejsze firmy, które rzadko prowadzą akcje promocyjne, przeważnie szukają pomocy u agencji marketingowych.

Agencja marketingowa zapewnia wszechstronne usługi

Agencja marketingowa to zespół twórczych ludzi z ogromnym doświadczeniem, dysponujących szeregiem kwalifikacji pomocnych w branży reklamowej. Dzięki współpracy z ekspertami znakomicie orientującymi się zarówno w zakresie tradycyjnej komunikacji medialnej, kampanii promocyjnych w internecie (animacje i filmy viralowe, kanały social media), jak i grafiki użytkowej (w tym DTP), agencja marketingowa jest w stanie zapewnić klientom kompleksową obsługę. Nowe przedsiębiorstwa mogą zamówić opracowanie pełnej identyfikacji wizualnej razem z księgą znaku i wzorami akcydensów (papier firmowy, wizytówki czy obwoluty), a te które posiadają już swoje logo mogą być pewne, że będzie ono poprawnie użyte podczas tworzenia materiałów promocyjnych – stoisk targowych, plakatów, ulotek czy billboardów. Agencja reklamowa przygotuje także atrakcyjne, unikatowe teksty na stronę www zleceniodawcy oraz opracuje strategię interakcji z klientami poprzez modne portale, jak Instagram, Twitter lub Facebook.

Do kogo adresowana jest oferta agencji reklamowej?

Oferta agencji marketingowej kierowana jest w głównej mierze do przedsiębiorstw, które nie mają swojego działu promocji. Jednak nie oznacza to, iż to wyłączny model współpracy. Praca agencji częstokroć polega na udzieleniu wsparcia funkcjonującemu już w firmie zespołowi zajmującemu się promocją. Jeśli więc nie ma on wprawy w przygotowaniu konferencji, spotkań z klientami bądź targów wymagających przeważnie skrupulatnego planowania, takie zadania może wykonać agencja marketingowa. Może ona również posłużyć za narzędzie wspierające budowę wykwalifikowanego i harmonijnego teamu pracowników – należy powierzyć jej organizację wyjazdu integracyjnego lub opracowanie planu kursów. Na rynku funkcjonują setki agencji marketingowych, należy jednakże decydować się na współpracę z tymi, które dają dostęp do znacznego zespołu kompetentnych profesjonalistów. Umożliwi to powierzenie wszystkich działań promocyjnych jednej agencjii w rezultacie – większy nadzór nad wizerunkiem firmy oraz spójnością kampanii.

Siedziba:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]