Kiedy i dlaczego warto korzystać z usług cateringu kanapkowego?

Kiedy i dlaczego warto korzystać z usług cateringu kanapkowego?

Pełna oferta finger food cateringu znajduje się w tym miejscu.

Przygotowanie nawet sporej imprezy nie jest trudne, jeśli mamy wiele czasu na kupowanie potrzebnych produktów, jak również późniejsze samodzielne przyrządzanie z nich smacznych przekąsek dla zaproszonych uczestników zabawy. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie oznacza to od razu, że trzeba zaniechać uczczenia ważnego jubileuszu. W takiej sytuacji zalecamy zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – umożliw gościom prowadzić luźną pogawędkę

Finger food catering, a bardziej swojsko – catering kanapkowy, to usługa skierowana głównie do firm, jakkolwiek zamawiają ją regularnie także osoby prywatne oraz różne instytucje planujące gustowne spotkania. Polega ona na dostarczenie na event potraw w wariancie finger food, a więc drobnych przekąsek, które da się zjeść bez zasiadania przy stole i bez konieczności użycia sztućców. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie trzeba używać talerzyka – to danie na “raz”. Finger food to najczęściej sandwicze, tartoletki owocowe i warzywne lub roladki. Ten typ cateringu idealnie zdaje egzamin na uroczystościach, gdzie organizatorom zależy na bliskim kontakcie osób. Pozwala on na uczestniczenie w swobodnych rozmowach i jednocześnie nie ogranicza kontaktu tylko do osób usadzonych przy jednym stoliku.

Catering kanapkowy – jeden stół dla wszystkich uczestników

Zlecenie organizacji cateringu z przekąskami zewnętrznemu podmiotowi ma sporo plusów, które docenią zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się kłopotów z rozmieszczeniem stołów i stresu z usadzaniem gości wydarzenia. Chłodne i gorące napoje oraz potrawy leżą na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy chcą. Jest to ogromnie wygodne przede wszystkim w małych wnętrzach, gdzie użycie optymalnej liczby stolików byłoby trudne. Catering przekąskowy w okamgnieniu powoduje też, że impreza ma mniej poważną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Trzeba uwydatnić, iż menu z drobnych przekąsek jest z reguły tańsze aniżeli wyrafinowane obiady, a zarazem zapewnia więcej możliwości dopasowania ich do tendencji żywieniowych uczestników bankietu. Co najważniejsze, catering finger food nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to częstokroć stanowiło największą komplikację przy urządzaniu spotkań w siedzibach firm.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]