Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Na joannaklusak.com/oferta/ sprawdzisz, kto oferuje projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Warto więc zadbać o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są przeważnie 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół nieodzowny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]