Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą przyjęć okolicznościowych? Nie zwlekaj! Zajrzyj na palacradziwillow.pl.

Kiedy ktoś myśli o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zaprasza się dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to też komunie, chrzty oraz przyjęcia z okazji osiągnięcia pełnoletności. Kiedy lista gości jest bardzo długa, przeważnie nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – zapewnij gościom zabawy odpowiednie warunki

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. urodziny albo osiemnastka, w której będą brać udział głównie osoby dorosłe, gościom powinno się udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony przyjęcia, w których sporą grupę uczestników stanowią najmłodsi, m.in. komunie czy chrzty, warto urządzić w miejscu, które oprócz wynajęcia sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się zbyt szybko uroczystością i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Dania podawane gościom również muszą być dobrane do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w dworskich salach i w plenerze

Wyszukanie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, jest całkiem proste, ale rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w iście dworskiej oprawie urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzty oraz – naturalnie – wesela, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można zmieścić łącznie do stu trzydziestu osób. A jeśli impreza ma być zorganizowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści mniej więcej trzystu gości. Co najistotniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozłożenia oraz przystrojenia stołów, poprzez przygotowania menu, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]