Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Pozycjonowanie Krakow - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Popularność internetu oraz łatwość użycia go do znalezienia potrzebnych usług i produktów przyczyniła się do tego, iż każda firma chce obecnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, że potencjalni klienci do nas trafią – istotna jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo małych przedsiębiorstw, funkcjonujących jedynie na niewielkim obszarze lub nawet w jednym mieście, przykładowo w Krakowie czy też w Szczecinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów stosują zwykle frazy lokalne, a więc obejmujących nazwę danego miasta, jak np. “sklep rtv kraków”, “restauracja indyjska kraków” albo “malarz kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich podmiotów na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, rezydującym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych ma wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład poprzez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od prawie 15 lat. Przez ten czas świetnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i pozyskać nowych klientów. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie poprawę contentu, optymalizację techniczną strony, a także link building. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać codziennie rezultaty pozycjonowania.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]