Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

Potrzebujesz więcej informacji o sali na wesele w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na https://bit.ly/3j1r0Q3.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy państwa młodych oraz sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, któremu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniego lokalu na wesele, w którym goście spędzą ten niepowtarzalny wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – wybierz kompleksową obsługę

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych czynników. Przede wszystkim musi znać ilość uczestników wesela, żeby być pewnym, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest również, aby mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego para młoda powinna sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu znajduje się dom weselny oraz czy droga do niego będzie łatwa. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są bliscy i przyjaciele z dalekich krańców Polski, powinno się poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się bogata baza noclegowa. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, przygotowanie menu i przystrojenie stołów. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują asystę w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

A może pałac na zabawę weselną?

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić przyjęcie weselne w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ok. 130 gości. Imprezę można wyprawić również w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez trudu nawet 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku weselnego z kościoła do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż nieco ponad pół godziny.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]