Rekomendowany fotograf Google – zdjęcia sferyczne najwyższej jakości

Rekomendowany fotograf Google – zdjęcia sferyczne najwyższej jakości

Zajrzyj tu, aby skontaktować się z rekomendowanym fotografem Google.

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru i dodanie go w wizytówce Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przyciągnie sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, należy wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. By pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto zdecydować się na fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy zdecydować się na fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod względem jakości fotografii, z pewnością potrafi wykonać jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie narażamy się na nieudany czy źle wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również zasady przygotowania takich fotografii i samo zlecenie wypełni dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek długotrwałej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam które ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na inne serwisy np. YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym plusem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może także reklamować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest profesjonalistą w obszarze tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]