Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Tutaj dowiesz się, jak zamówić serwis okien.

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie oddziałują także warunki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]