WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Jesteś zainteresowany pełną ofertą WordPress aktualizacji? Nie wahaj się! Wejdź na wpmagus.pl.

WordPress, który został opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, ekspresowo stał się jednym z powszechnie używanych CMS-ów. Dzięki temu, że bez przeszkód można opanować podstawy jego obsługi, a przy tym jest niezwykle szybki, stosuje się go obecnie do projektowania skomplikowanych stron i sklepów e-commerce. Niemniej jednak ten CMS może być powodem problematycznych niespodzianek, zatem ważną i konieczną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Dlaczego należy powierzyć opiekę techniczną nad stroną internetową znawcy?

Utrzymywanie strony internetowej na obowiązującej wersji CMS-a jest z pewnością podstawą jej bezpieczeństwa. Nierzadko jednakże przedsiębiorstwa po postawieniu strony zaniedbują okresową instalację nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych dodatków, przez co wystawiają stronę na ataki hakerskie bądź zawirusowanie. Ponadto, mimo że WordPress jest bardzo nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z nieprzewidzianymi komplikacjami z prawidłowym działaniem sklepu czy strony. Tym samym konieczne jest, aby czynność tę wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału IT, rekomenduje się polecić opiekę techniczną nad stroną www zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu utrzymania WordPressa?

Usługa opieki technicznej nad stroną www to oferta adresowana w głównej mierze do klientów biznesowych, tak małych jak i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na skutecznym i nieprzerwanym działaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest także blogerom i freelancerom prowadzącym własne strony www. W elementarnym oferowanym pakiecie zawarta pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a oraz likwidowanie następstw ataków. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są także przeróżnego typu monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian zawartości i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]