Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Parking długoterminowy Balice - zapoznaj się z pełną ofertą.

Wybierasz się na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących aut pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu lub autobusie.

Parking długoterminowy – dlaczego opłaca się z niego skorzystać?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje też darmowy dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet lub przez telefon – ekspresowo i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem. Innym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]