Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o parking lotnisko Kraków Balice, uzyskasz na https://pandaparking.pl.

Szybkość, sposobność trafienia nawet w bardzo oddalone miasta świata oraz komfort – to najistotniejsze atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu wyprawy zdobyły olbrzymie uznanie. Podróż, której częścią jest przelot, wiąże się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dotarcia na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu musi wszak przebyć wiele kilometrów. Tak daleką drogę najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne komplikacje związane z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało rozplanować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, toteż w trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, toteż nie trzeba martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezmiernie istotne podczas opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja asysty personelu

Jeżeli zdecydujemy się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy liczyć również na wiele ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Ponadto klienci mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w wielu wypadkach, jak np. spadek ciśnienia w oponach czy też rozładowanie akumulatora.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]