Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Citroen części Kraków. Dowiedz się więcej na france-car.com.pl/c/148/citroen.html.

Citroen to marka ze stuletnią tradycją, od dekad lubiana przez rodzimych kierowców. Jej auta w kraju nad Wisłą są cenione z uwagi na przystępną cenę, wysoką dostępność i przede wszystkim za pokaźną ilość warsztatów wyspecjalizowanych się w ich naprawie. Największą powodzeniem cieszą się takie modele jak C7, C8, Jumper, C-Elysse, C-Crosser, Xsara, Xantia, Saxo i Nemo. Rzecz jasna, podobnie jak auta pozostałych marek, ulegają one awariom, więc właściciele samochodów z francuskiej stajni muszą być gotowi na to, że prędzej czy później będą zmuszeni kupić części zamienne.

Części zamienne Citroen, które często kupujemy

To, które części często odmawiają posłuszeństwa jest zależne w szczególności od konkretnego modelu – każdy z nich ma odrębną specyfikę, z której wynikają inne awarie. Na początku należy na pewno wspomnieć o płynach, które zużywają się w wyniku codziennej eksploatacji samochodu. Są to najczęściej czynnik chłodniczy w klimatyzacji, płyn hamulcowy, olej silnikowy oraz płyn chłodniczy. Regularnych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie wolno ignorować, potrzebują też moduły układu hamulcowego: klocki i tarcze.

Jak tanio i łatwo zdobyć części do Citroena?

Najodpowiedniejszym wyborem są zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, nierzadko produkowane w chińskich manufakturach, w wielu przypadkach cechują się niższą jakością, co źle oddziałuje na bezpieczeństwo i wygodę jazdy. Dlatego właściciele aut Citroen części zamienne winni nabywać w sklepach specjalizujących się w sprzedaży modułów do francuskich samochodów. Jeżeli w pobliżu żaden z podobnych nie działa, wszystkie potrzebne elementy można nabyć przez internet.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]