Jaki kask na motocykl

Jaki kask na motocykl

Jeśli szukasz kasku na motor, koniecznie odwiedź tę stronę.

Nie ma znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wycieczki – kask to nakazany przepisami składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, dlatego że zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motocykl, czyli jaki? / Dobry kask na motor / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki warto kupić kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, który jak najodpowiedniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku ofert dostępne są różnorodne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym pojedyncze typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – dlatego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w największym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na dodatek mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to prestiżowa marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane gigantycznej liczbie testów – a jednocześnie mają dogodne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym tworzywom są niesłychanie lekkie, a równocześnie bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Siedziba:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]