Potrzebujesz części zamiennych do Renault? Kup je przez internet!

Potrzebujesz części zamiennych do Renault? Kup je przez internet!

Znajdź części do Renault Kraków na france-car.com.pl.

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy układu chłodzenia, nadwozia, podwozia oraz silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]