Blacha na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Blacha na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Potrzebujesz blachy na rąbek stojący? Wejdź na www.regamet.pl.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywana forma pokrycia dachowego. Jakie cechy odróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Opisujemy panele dachowe na rąbek stojący i sposoby ich wykorzystania.

Blachy na rąbek – piękny wygląd i wytrzymałość

Blachy na rąbek zdobywają coraz szersze uznanie, dlatego że znakomicie łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Trwałą i świetnie wyglądającą blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, a także na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na teren budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Znamionują się prostym oraz zarazem szybkim montażem. Takie pokrycie dachowe jest wytrzymałe, odporne na rdzę i świetnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego bądź dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla standardowych dachówek betonowych

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem solidności oraz zastosowanej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy i powleczone dodatkową powłoką gwarantująca protekcję przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie UV czy opady. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają ponadto obniżyć koszty związane z budową – zdecydowanie ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blachy na rąbek stojący, warto nabyć ten materiał wprost w sklepach firmowych.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08