Doświadczenie i pasja do wina – winnica online

Doświadczenie i pasja do wina – winnica online

Potrzebujesz wina online? Sprawdź www.winnica.krakow.pl.

Wino to nieodzowny dodatek do wytwornych obiadów, istotnych wydarzeń oraz imprez okolicznościowych. Rozróżnia się tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a paleta smaków, aromatów i różnica cen między poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest bodajże największa wśród wszystkich trunków alkoholowych.

Zakupy w supermarkecie czy sklep z winem – co wybrać?

Kupując wino dla siebie czy też przygotowując jakąś uroczystość z reguły sięgamy po trunki oferowane w osiedlowym markecie. Kupimy tam najpopularniejsze wina w rozsądnej cenie, jednak rzadko znajdziemy tam trunków o naprawdę niecodziennym smaku. Prócz tego częstokroć podczas zakupów jesteśmy skazani wyłącznie na informacje na etykiecie, ponieważ załoga sklepu przeważnie nie posiada należytej wiedzy, aby rzetelnie pomóc w wyborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą idealnie dobrać wino pod planowane danie lub które pragną próbować nowych, interesujących smaków wina, powinni zatem zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów specjalizujących się w sprzedaży wina.

Krakowski sklep Winnica – wino z każdego zakątka świata

Specjalistyczny sklep Winnica w Krakowie oferuje nie tylko dokładnie wyselekcjonowane wino z całego świata (np. z Niemiec czy z Rumunii, ale też wina wzmacniane okowitą, miody pitne i cydry oraz wysokiej jakości ręcznie produkowane czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są także dziesięciolitrowe wina Bag in Box, które idealnie nadają się na eventy z większą ilością uczestników i których zaletą jest bardzo rozsądny stosunek ceny do jakości i objętości trunku. Winnica sama importuje wina, więc oferowane są tu alkohole nie spotykane zazwyczaj na krajowym rynku. Winnica organizuje też degustacje oraz szkolenia, a na zamówienie wyszukuje i ściąga do kraju idealne na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, jak również skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, polegającej na dowiezieniu bliskiej osobie prezentu z winem.

Siedziba:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]