Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

Chcesz zamówić drzwi drewniane na wymiar? Wejdź na www.oknostol.com.pl.

Wspaniałym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnym stylu, są w dalszym ciągu drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe cechy i wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane przetrwają kilkadziesiąt lat

Drewno to ekologiczny materiał, który zastosowany jako fragment aranżacji pomieszczenia sprawia, że jest ono przytulne i bardziej nastrojowe, a odpowiednio pielęgnowany może przetrwać w nienaruszonej kondycji wręcz kilkanaście lat. Nowoczesne techniki pozwalają doskonale dopasować cechy drewna z wymaganiami współczesnego odbiorcy, co owocuje powstaniem drzwi cechujących się wyrafinowanym designem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się stosowną izolacją termiczną i małym poziomem rozszerzalności – tzn. nie zniekształcają się. Możliwość wykończenia ich wierzchniej strony jakimkolwiek kolorem, bejcą albo lakierem sprawia, że tego rodzaju drzwi zdadzą egzamin w pomieszczeniach wszelkiego typu – zarówno hołdujących stylu industrial, jak i domach zaaranżowanych w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wykonane z sosny, dębu oraz mahoniu, impregnowane lakierami wodnymi, wersje z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i sporo innych rodzajów, które zachwycają estetyką i bardzo dobrze się prezentują przez lata.

Drzwi wewnętrzne drewniane produkowane są też na wymiar

Potrzebujesz założyć w swoim pokoju albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub niestandardowych wymiarach? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada zaufać kompetentnym producentom, którzy świadczą darmowy pomiar, profesjonalne doradztwo, jak również możliwość wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do wszelkich zamierzeń zamawiającego i np. wykończyć je szybami – m.in. szkłem ornamentowym, piaskowanym lub witrażowym, co bez wątpienia podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być też posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]